дивись.info

Львівський виконком затвердив нові умови договорів з перевізниками

Львівський виконком затвердив нові умови договорів з перевізниками

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив договір про організацію перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування у м. Львові, передає кореспондент Дивись.info.

«У цьому договорі ми врахували ті зміни, які є в Постанові Кабміну. Крім того, враховано ухвалу Львівської міської ради про безкоштовний проїзд учнів у транспорті», — пояснив в.о. начальника управління транспорту ЛМР Олег Партика.

Згідно затвердженого рішення, обов’язками ЛМР перед перевізником є визначати структуру транспортної системи: автобусних маршрутів загального користування та регулярності руху; визначати обсяг транспортних послуг, які надає перевізник на кожному маршруті; у разі різких коливань пасажирських потоків за згодою перевізника вносити тимчасові зміни до розкладів руху та до кількості транспортних засобів на маршруті; проводити опитування споживачів транспортних послуг для визначення показника задоволення пасажирів; отримувати, вивчати та узагальнювати скарги і пропозиції від пасажирів щодо роботи перевізника на автобусних маршрутах загального користування; визначати систему справляння плати за проїзд; приймати рішення щодо продовження, скорочення маршруту; затверджувати порядок проведення перевірок щодо дотримання перевізником умов цього договору.

Львівська міська рада також має право достроково розірвати договір з перевізниками, якщо протягом трьох днів за місяць не рейс не виїжджала планова кількість транспортних засобів.

Про дострокове одностороннє розірвання договору організатор повідомляє перевізника за 30 календарних днів до дати розірвання. У такому разі з моменту припинення дії договору організатором для роботи на маршруті призначається автомобільний перевізник, який за результатами конкурсу визнаний таким, що зайняв друге місце, на строк до закінчення дії даного договору, який було розірвано.

Своєю чергою, перевізник повинен перед виїздом на маршрут забезпечувати водіїв необхідними документами; забезпечувати відповідність технічного та санітарного стану транспортних засобів чинним нормам та стандартам; здійснювати перевезення пасажирів транспортними засобами на маршруті за затвердженим організатором розкладом руху з регулярністю (у тому числі з дотриманням рівня виконання рейсів) не нижче 90 % запланованих рейсів на місяць, запобігати невиконанню на маршруті відповідно до затвердженого графіка руху двох планових рейсів підряд; надавати безоплатний проїзд категоріям пасажирів, яким це право надано законодавством України; здійснювати видачу проїзних квитків пасажирам; інформувати пасажирів державною мовою: оголошувати назви зупинок та інформацію щодо можливих пересадок на інші маршрути громадського транспорту; надавати Організатору на його письмову вимогу (у 5-ти денний термін з дня отримання вимоги) письмове пояснення стосовно фактів, викладених у скаргах пасажирів, складених актів відповідними контролюючими службами про виявлені правопорушення або скерованої від організатора інформації про порушення Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту.

Також перевізник зобов’язаний у встановлені терміни сплатити штраф за кожне порушення у разі невиконання перевізником взятих на себе зобов’язань.

Щороку фірма-перевізник має на 10% оновлювати автобуси та встановити там GPS-трекери. Якщо з вини водія маршрутки сталась ДТП він повинен видати пасажиру квиток, за яким той має право на безкоштовний одноразовий проїзд у громадському транспорті.

За недотримання умов договору перевізників штрафуватимуть на 100-200 прожиткових мінімумів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.