• USD: 32.18
  • EUR: 33.92

Садовий змусив керівників районів рахувати автівки мешканців

Садовий змусив керівників районів рахувати автівки мешканців

Міський голова Львова Андрій Садовий доручив керівникам районних адміністрацій з’ясувати скільки автомобілів припадає на мешканців середньостатистичної львівської новобудови, передає кореспондент Дивись.info.

Міський голова Львова Андрій Садовий доручив керівникам районних адміністрацій з’ясувати, скільки автомобілів припадає на мешканців середньостатистичної львівської новобудови, передає кореспондент Дивись.info.

На засіданні виконкому, під час затвердження містобудівної документації для проектування багатоповерхових будинків виникла дискусія скільки місць має бути передбачено і підземних паркінгах.

Як пояснив головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, державно–будівельні норми передбачають створення у новобудові місць для паркування не менше 25% власників квартир.

«Статистика офіційна говорить, шо у Львові 25% мешканців є власниками автомобілів» - заявив Юліан Чаплінський.

Втім, члени виконкому поставили цю статистику під сумнів.

«У новобудовах на кожну квартиру припадає щонайменше 1 автомобіль. У моєму під’їзді немає таких мешканців, які б не мали машини», - заявив заступник міського голови Львова Геннадій Васьків.

«Даємо доручення кожному керівнику району взяти для огляду новозбудований заселений будинок середньої поверховості і на наступний виконком подати інформацію скільки машин є у власності мешканців даного будинку. Щоб ми розуміли, чи відповідає статистика реальному життю. Ми на кожному засіданні виконкому приймаємо рішення щодо містобудівних умов і обмежень опираючись на статистику, а потім заїжджаєш у двір - одні машини стоять. Немає місяця ні на зелену зону, ні на спортивний майданчик, адже все заставлено машинами»,  - обурився міський голова Андрій Садовий.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: