дивись.info

У Львові знову не погодили будівництво приватного пологового будинку

У Львові знову не погодили будівництво приватного пологового будинку

Виконавчий комітет Львівської міської ради вдруге переніс розгляд питання про затвердження містобудівних умов і обмежень на будівництво медичного центру, передає кореспондент Дивись.info.

Згідно з проектом рішення, медичний центр з пологовим будинком планує збудувати на вул. Мазепи, 23, ТОВ «Карпатська нерухомість».

Площа ділянки становить 0,7 га. Функціональне призначення земельної ділянки – зона Г-5 – лікувальні зони відповідно до детального плану території.

На попереднє засідання виконкому, 1 червня, прийшли мешканці навколишньої території, які висловили протест проти будівництва.

«Ми не проти будівництва самого медичного центру. Ми просимо щоб їм дали іншу ділянку, тому що ми будемо затиснуті. Там є перехід до дитячої і дорослої поліклініки, до школи. Там занадто потрібна ділянка для громади. Ми просимо зберегти її як сквер», – заявили мешканці.

Заслухавши позицію мешканців, члени виконкому вирішили перенести розгляд питання на наступний тиждень, щоб за цей час детальніше вивчити ситуацію, долучивши до обговорення мешканців та інвестора.

Втім, як виявилося сьогодні, ніяких зустрічей та обговорень з мешканцями не проводилося. Це обурило міського голову Андрія Садового, який доручив таку зустріч провести і напрацювати узгоджене рішення.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.