дивись.info

Садовий з дружиною долучилися до міжнародного півмарафону у Львові (фото)

Садовий з дружиною долучилися до міжнародного півмарафону у Львові (фото)

Міський голова Львова Андрій Садовий взяв участь у бігу в дистанції 2 км. До півмарафону долучились також дружна Катерина Кіт-Садова, працівники Львівської міської ради. Мер свій забіг присвятив усім українським політв’язням, а його дружина Катерина — Пласту, «Джерелу» та «Віра і світло».

Про це пише прес-центр ЛМР.

«У нас сьогодні сімейний забіг — я біжу за Сенцова, а Катерина біжить за «Віру і світло» і за Пласт. Ми закликаємо всіх людей долучатись. Я би хотів, щоб сьогодні кожен, хто пробіжить марафон, подумки згадав Сенцова, якому дуже складно. Він має бути вільний, його треба визволити з неволі, як і всіх українських політичних в’язнів, які сьогодні в Росії. Півмарафон — це підтримка тих людей, які за спорт, за біг. До Львова приїжджає багато гостей, багато іноземців. Це промоція Львова та України. Люди, які приїжджають з різних країн до України і Львова, беруть від нас дуже позитивну енергетику і потім всім розкажуть, як у нас класно”, — сказав перед початком забігу міський голова Львова Андрій Садовий.

«Я біжу за „Віра і світло“, за Пласт і за моє улюблене „Джерело“, бо я так не могла себе вмотивувати бігти просто так. бачу, що тут дуже гарні люди, тепло, спільнота дуже гарна зібралась», — сказала перед початком забігу Катерина Кіт-Садова. Відтак, мер з дружиною пробігли 2 км. «Кожного року беру участь в марафоні і цього року біг був легким і більше впевненості є. Насправді дуже круто, марафонів треба більше, тому що збирається дуже класне середовище. Подивіться на тих людей, які сьогодні прийшли бігати і тих людей, які підтримують — це є світлі, чисті, добрі люди. Я сьогодні біг за Сенцова. Його треба визволяти. Щоб кожен сьогодні подумки помолився за нього, щоби всі люди доброї волі, кожен, що може, робив на своєму місці”, — зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова після забігу.

«Мій чоловік Андрій сьогодні мені дуже допомагав. Такі марафони і такі заходи надають можливість подивитися, як багато талантів Бог нам дає і як ми можемо багато в собі відкривати», — додала Катерина Кіт-Садова, дружина міського голови, після забігу. Львівський міжнародний півмарафон 3rd Molokiya Lviv Half Marathon, організатором якого є компанія Run Ukraine, — це велике спортивне свято міжнародного рівня, яке вже стало традиційним та одним з найбільших в Україні. Захід, що відбувається 10-го червня, вже третій за ліком та став одним з наймасовіших регіональних подій Run Ukraine Running League 2018. Цього року рекордна кількість учасників — 2500 бігунів з різних міст України та інших країн. Учасників з інших країн — понад 300 осіб. Участь в забігу на 21 км взяла рекордна кількість осіб — 1288 учасників.

Захід традиційно відбувається за підтримки Львівської міської ради. Титульним спонсором заходу виступає компанія «Молокія», яка вже третій рік поспіль підтримує як Львівський півмарафон, так і в цілому бігові старти Run Ukraine. Цього року Львівський півмарафон отримав найвищу оцінку — 5 зірок від Європейської легкоатлетичної асоціації. Це найвищий рівень сертифікації та оцінювання, який розроблений провідними фахівцями Європи. Маршрут головного бігового старту Західної України вже третій рік поспіль пролягає центральними вулицями міста в одне коло. Старт та фініш усіх дистанцій біля Львівської опери. Цього року призовий фонд збільшений та складає 65 500 гривень, що майже на 16 000 гривень більше минулорічного. Нагороджували абсолютних переможців серед чоловіків та жінок на дистанції 21, 0975 км.

У програмі півмарафону — три індивідуальні забіги на дистанціях: 21,0975 км, 5 км та 2 км. Вперше проходить естафетний забіг: 1×10 км+1×11,0975 км HeForShe Lviv Half Marathon Relay та 3×5км +1×6,0975 км, що має назву Under Armour Relay. Вдруге під час Львівського півмарафону відбувається Family Run. На фініші кожен учасник отримує фірмові футболки. Також традиційно відбувається дитячий забіг на дистанціях: 1000 м, 500 м та 100 м, на фініші кожен маленький учасник отримує свою власну медаль. В рамках 3-го Львівського півмарафону пройшов благодійний забіг на 2 км, метою якого є збір коштів на придбання реабілітаційного обладнання для Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи. Госпіталь є потужним лікувально-діагностичним комплексом, який створений для медичного обслуговування інвалідів та ветеранів війни, членів сімей загиблих і померлих воїнів, репресованих, дітей війни-інвалідів, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, інвалідів похилого віку. Тут надається спеціалізована медична допомога за багатьма напрямками серед них ортопедія і травматологія, проте належного реабілітаційного обладнання у госпіталі недостатньо.

Що стосується головних медалей фінішерів дистанції 21,0975 км, вони відрізняються дизайном від минулорічних. Цього року на медалях зображений символ міста Лева. Окрім фінішерів головної дистанції, медалі отримає кожен учасник естафетного забігу, які цього року виконані у вигляді сходинок та символізують те, що для досягнення своєї мети команді потрібно здолати шлях вгору. Львівський півмарафон 3rd Molokiya Lviv Half Marathon — один із семи етапів бігової ліги Run Ukraine Running League 2018, що включає у себе старти в п’яти містах України: Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Запоріжжя. Ліга орієнтована на любителів бігу, серед яких по завершенню останнього етапу визначать переможців серед чоловіків та жінок. Головний приз Run Ukraine Running League 2018 — участь у престижному міжнародному марафоні. Цього року у організації 3rd Molokiya Lviv Half Marathon задіяно 517 волонтерів, 11 реанімобілів медичної допомоги, 30 представників «Червоного Хреста» та 5 екіпажів організації «MotoHelp», представники «Червоного Хреста» та «Мальтійська служба допомоги» 30 осіб.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.