дивись.info

У Львові відкрили перший в Україні кавовий хаб

У Львові відкрили перший в Україні кавовий хаб

Сьогодні, 10 червня, у Львові на! FESTrepublic відкрили кавовий хаб — FEST coffee mission.

Про це повідомляє прес-центр Львівської міської ради.

Це простір з єдиною в Україні кавовою лабораторію, повністю обладнаною всім необхідним для проведення капінгів, згідно з протоколом SCA (Speсiality Coffee Assosiation — світова організація, яка контролює, стандартизує та розробляє принципи роботи з сучасною кавою). Тут кавові фахівці з України та світу зможуть опрацювати будь-які зразки кави.

У кавовому хабі буде представлена specialty кава від фермерів.

«Сподіваємося кардинальним чином змінити всю кавову культуру та історію України, з’єднуючи напряму фермерів Центральної та Південної Америки, які перебувають в економічній та географічній ізоляції, з обсмажувачами України та світу», — коментує Дмитро Слукін, керівник FEST cooffee mission.

Окрім того, команда FEST coffee mission hub запланувала різної складності та масштабу майстер-класи та кавові школи. Щомісяця кавовий хаб у Львові організовуватиме сертифікацію за різним типом навчання кавових фахівців за системою SCA.

Уже в липні такий же хаб відкриють в Нікарагуа, а саме в Сан Хуан Дель Сюрі.

А сьогодні на відкриття FEST coffee mission вперше до України приїхав Sasa Sestic, переможець World Barista Champion 2015 року, засновник Project Origin, автор книги і фільму «The Coffee Man». Sasa провів відкритий public talk з усіма охочими, а також 2 майстер-класи і презентацію своєї книги та фільму про каву.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.