дивись.info

У Кам’янець-Подільському чоловік поширював антипольські листівки за вказівкою ФСБ

У Кам’янець-Подільському чоловік поширював антипольські листівки за вказівкою ФСБ

На Хмельниччині СБУ викрила чоловіка на розпалюванні міжнаціональної ворожнечі в інтересах Росії.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Мешканця Кам’янець-Подільського, який перебував у складі політичної організації «Национальное освободительное движение», завербували представники ФСБ під час періодичних виїздів до Росії.

За завданням «кураторів» агітатор виготовляв листівки нібито від українських націоналістів із закликами до агресивних дій стосовно поляків, які проживають на території України. Вказані матеріали він отримував від «замовників» через Інтернет.Потім зловмисник поширював агітки у популярних серед іноземних туристів історичних та культурних місцях регіону.

Оперативники спецслужби зафіксували, що агітатор також адміністрував спільноту в одній із соціальних мереж, через яку поширював матеріали щодо підтримки терористичних організацій «Л/ДНР» та виправдовував російську військову агресію проти нашої держави.

Фінансування злочинної діяльності зловмисника здійснювалось представниками спецслужб РФ з використанням криптовалют. Під час санкціонованого обшуку у помешканні фігуранта справи співробітники СБУ виявили матеріали з антипольською та проросійською пропагандою, а також комп’ютерну техніку із доказами протиправних дій.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.