дивись.info

У Львові незрячі господині змагалися у кулінарному конкурсі (фото)

У Львові незрячі господині змагалися у кулінарному конкурсі (фото)
Фото: ЛМР

У Львові в приміщенні спецбібліотеки ім. Т. Г. Шевченка відбувся кулінарний конкурс «Галицька господиня». Під час конкурсу свої кулінарні таланти демонстрували 20 незрячих мешканців Львова.

Про це повідомили в управлінні соціального захисту ЛМР.

Як розповіла керівник Львівського осередку УТОС Любов Кукуруза, конкурс «Галицька господиня» відбувається уже одинадцять років поспіль і він є надзвичайно популярним серед незрячих. Тому до участі у ньому зголосилось багато талановитих учасників.

«Цьогорічні конкурсанти, на думку членів журі, показали неперевершені результати. Усі страви наших кухарів були не тільки надзвичайно смачними та приготовані з допомогою відповідних технік, а також чудово презентованими. Враховувати такі нюанси, повірте, надзвичайно складно для тотально незрячих людей! А багато наших учасників, у тому числі й переможниця, мають саме такий діагноз. До речі, куховарили люди різного віку. І, навіть, чоловіки: їх було четверо. Членами журі, уже традиційно, також були чоловіки», — зазначила Любов Кукуруза.

Щодо переможців: беззаперечну першість виборов салат з руколи і полуниці Селезньової Олександри. Другу сходинку розділили страви Грет Юлії, яка приготувала салат «Тропікана» та фруктовий коктейль Ерни Кирилової.

«Львівська територіальна первинна організація УТОС завжди організовує цікаві, актуальні та пізнавальні конкурси. І, зараз, кажу не тільки про конкурс „Галицька господиня“, а й про ще один конкурс, який нещодавно завершився — „Українська писемність шрифтом Брайля“. І ми, як управління соціального захисту, завжди підтримуємо такі ініціативи. Принагідно зауважу, що і переможці, і учасники кулінарного, як, зрештою, і попереднього конкурсу отримали чудові подарунки — посуд. А на фінансову підтримку цих заходів з міського бюджету скерували 32,5 тис. грн. З них 7 тис грн. скерували, власне, на потреби кулінарного конкурсу», — зазначив начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин.

Конкурси «Галицька господиня» та «Українська писемність шрифтом Брайля» організовує Львівська територіальна первинна організація УТОС в рамках статутної діяльності.

Громадська організація «Львівська територіальна первинна організація Всеукраїнської організації інвалідів «Українське товариство сліпих» є неприбутковою громадською організацією і налічує близько 700 осіб з інвалідністю по зору 1 та 2 груп.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.