дивись.info

У Рівному може з’явитися Біг-Бен та Ейфелева вежа

У Рівному може з’явитися Біг-Бен та Ейфелева вежа

Парк мініатюр найвідоміших пам’яток світу можуть створити в Рівному.

Принаймні відповідний проект подано на розгляд комісії Громадського бюджету обласного центру, повідомляє Rivne.Media.

«За словами автора проекту Олени Бойко, парк передбачає естетичне облаштування культурного, пізнавального, сучасного та цікавого місця відпочинку для жителів та гостей міста, в якому будуть розміщенні фігури відомих в усьому світі пам`яток, як от Ейфелева вежа у Франції, міст “Золоті ворота” в США, статуя Христа Спасителя в Бразилії, лондонський Біг-Бен у Великій Британії, статуя Свободи у США тощо – на кшталт парку “Міні-Європа” в Брюсселі”», – йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що проектом передбачене ландшафтне облаштування території парку. Жителі та гості міста зможуть не лише прогулюватися парком і робити фото, а й дізнаватимуться від екскурсовода та зі стендів про історію виникнення таких пам`яток.

Наразі триває розгляд цього громадського проекту спеціальною експертною комісією. Якщо комісія затвердить цей проект вартістю 1,5 млн грн, його буде винесено на голосування, під час якого жителі міста зможуть висловити своє ставлення до такої імовірної туристичної «родзинки» Рівного.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.