дивись.info

На Львівщині стартував велопробіг «Від Степана до Євгена»

На Львівщині стартував велопробіг «Від Степана до Євгена»

У межах фестивалю «Зашків–Джерело духу» десятки велосипедистів дали старт масштабному велопробігу «Від Степана до Євгена» пам’яті полковника Євгена Коновальця. Виїзд учасників відбувся від пам’ятника Степану Бандері у Львові.

Про це інформує прес-центр ЛОДА.

«Про цей фестиваль я знаю вже другий рік. Минулого року ми їздили машиною, цього ж року вирішили, що потрібно долучитися до такої прекрасної ініціативи і проїхатися велопробігом. Це привертає увагу до того, що велоспорт у нас розвивається. Також фестиваль Зашків – це патріотичний фестиваль, організатори якого всіляко підтримують спорт, так само як і Євген Коновалець, який є символом цього фестивалю. Окрім того, що Євген Коновалець був великим політичним діячем, він також був спортсменом. Через століття нічого не змінюється і сьогодні також треба мати активну громадську позицію, займатися спортом», – розповіла учасниця велопробігу Олена Чумаченко.

Маршрут велопробігу «Від Степана до Євгена»: Львів (пам’ятник Степанові Бандері – вулиця Бандери – вулиця Коперника – проспект Свободи – площа Різні – проспект Чорновола – вулиця Липинського – вулиця Хмельницького) – Великі Грибовичі – Великий Дорошів – Зашків (садиба Коновальця).

«Мій друг запропонував мені долучитися до велопробігу. Ми обов’язково завітаємо на фестиваль “Зашків”, адже вірю, що там буде дуже цікаво, і буде багато людей, яким небайдужа Україна, активне та здорове життя. Думаю без труднощів здолаємо дистанцію», – зазначив учасник велопробігу Ігор Лапіков.

Усіх учасників, які фінішують велопробіг у селі Зашків, чекають приємні сюрпризи та дипломи учасників. На фестивальному полі працює велопарковка.

Зазначимо, організатори велопробігу – молодіжний оргкомітет фестивалю «Зашків – Джерело духу», ГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» за підтрики департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.