дивись.info

Патріарх Варфоломій зробив заяву щодо української церкви

Патріарх Варфоломій зробив заяву щодо української церкви

Наш обов’язок та відповідальність є привести ці народи назад до церковної правди і канонічного порядку.

Перед Вселенською Патріархією стоїть зобов’язання і відповідальність повернути народи України та Македонії до істини і канонічних меж Церкви. Про це заявив Патріарх Варфоломій у день своїх іменин, 11 червня, під час Літургії у патріаршому храмі св. Георгія на Фанарі. Про це пише РІСУ з посиланням на інформацію головного секретаріату Вселенської Патріархії, передає Zik.

«Існування розколу не є аргументом, щоб позбавляти увесь народ зв’язків з церковною правдою та канонічністю, заперечуючи нашу відповідальність перед Богом і історією, а навпаки радше стимулом для пошуку спасительних та об’єднуючих рішень», – сказав православний першоієрарх.

«Коли Церква-Мати шукає шляхи спасіння наших братів з України та Скоп’є (Македонії – ред..), вона сповнює свій апостольський обов’язок. Наш обов’язок та відповідальність є привести ці народи назад до церковної правди і канонічного порядку. Тому те, що посідає Вселенський Патріархат, він посідає для добра цілого світу і пропонує всім народам без винятку. У цьому контексті існує і міжхристиянський діалог, який діє у любові і правді, – наголосив Вселенський Патріарх.

Раніше до Всесенського Патріарха звернулися представники української влади та Церков з проханням надати Томос про автокефалію УПЦ.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.