дивись.info

Порошенко вніс у Раду як невідкладний законопроект про запуск Антикорупційного суду

Порошенко вніс у Раду як невідкладний законопроект про запуск Антикорупційного суду
Фото: Сегодня

Президент України Петро Порошенко вніс як невідкладний законопроект про утворення Антикорупційного суду на розгляд Верховної Ради.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

«Президент Петро Порошенко відповідно до статті 93 та частини другої статті 125 Конституції України вніс на розгляд Верховної Ради проект Закону України «Про утворення Вищого антикорупційного суду». Глава держави визначив документ як невідкладний для позачергового розгляду парламенту», – йдеться у повідомленні.

Мета проекту закону – виконання вимог Конституції України, Закону України «Про Вищий антикорупційний суд» та Закону України «Про судоустрій і статус суддів» для започаткування діяльності Вищого антикорупційного суду.

Доповідатиме законопроект під час його розгляду на пленарному засіданні Верховної Ради заступник глави Адміністрації Президента України Олексій Філатов.

Нагадаємо, Верховна Рада 7 червня ухвалила закон про «Вищий антикорупційний суд». 11 червня він був підписаний Президентом Петром Порошенком. Закон набув чинності 14 червня.

Водночас, як зазначав міністр юстиції Павло Петренко, парламенту також потрібно ухвалити «технічний» закон про створення Вищого антикорупційного суду – закон про констатацію створення суду, як вимагає Конституція.

14 червня Порошенко подав до Вищої ради правосуддя проект закону «Про утворення Вищого антикорупційного суду».

18 червня Вища рада правосуддя підтримала президентський законопроект про створення Вищого антикорупційного суду.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.