дивись.info

У Львівській облраді обурені побиттям активістів під час акції ЛГБТ

У Львівській облраді обурені побиттям активістів під час акції ЛГБТ

Депутат Львівської обласної ради Андрій Чад вимагає розслідування дій поліції, яка застосувала силу проти активістів, які вийшли на протест проти маршу спільноти ЛГБТ у Києві.

Відповідне звернення до Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів, Ради національної безпеки і оборони України депутат озвучив під час сесії ЛОР, передає кореспондент Дивись.info.

«Вважаємо, що поліція невиправдано застосовувала силу проти активістів, які вийшли на акцію на чолі зі священиком і не виявляли жодної агресивності. Сльозогінний газ, пропускання через стрій, намагання принизити людську гідність – це методи силовиків злочинного режиму, які, на жаль, діють і досі», – заявив депутат.

Він вимагає об’єктивного і неупередженого аналізу подій, пов’язаних із побиттям та затриманням активістів 17 червня 2018 року, з метою встановлення винуватців і притягнення їх до відповідальності.

«Болить серце: серед цих учасників було багато учасників бойових дій. Попри те, що ці хлопці захищали Україну, їх ганебно били. Тому ганьба владі, що дозволила цей марш. У зв’язку з цим вимагаємо заборонити проведення аналогічних заходів у всіх містах і населених пунктах України» – додав депутат.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.