дивись.info

У Львові відбудеться Форум першої молодіжної столиці України

У Львові відбудеться Форум першої молодіжної столиці України

На засіданні комісії культури, молодіжної політики та спорту ЛМР депутати погодили Програму проведення Форуму першої молодіжної столиці України 2018 року у м. Львові.

Захід відбудеться 6-7 вересня у Львові в рамках конкурсу «Молодіжна Столиця України».

Метою  Форуму є активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України.

За словами депутата Львівської міської ради Юлії Хомчин, Львів – перше місто, яке буде реалізовувати цю програму в Україні.

«Ми очікуємо у Львові на велику кількість представників молодіжних інституцій, відповідальних політичних персон за організацію молодіжної політики в Україні. Хочемо почути серйозні жваві дискусії про місце молоді у сучасному житті і не лише нашого міста, а й в Україні. Сподіваюсь, цей форум дасть нам розуміння, яку роль відіграє молодь в житті країни, яку відповідальність несе, також це можливість залучити молодих людей до прийняття рішень».

Як повідомили в КУ «Інститут міста», локацією Форуму впродовж двох днів стане Festrepublic.

«Молодь зі всієї України приїде до Львова заради спілкування та обміну досвідом. Передбачаються панельні дискусії за участі представників молоді, органів місцевого самоврядування, органів державної влади, бізнесу; лекції від лідерів думок молоді; тренінги; презентації успішних історій міста; пітчинг проектів та стартапів; генеральна асамблея НМРУ; паралельне напрацювання рекомендацій в робочих групах протягом першого дня. Результатом обговорення стануть пропозицій до майбутньої всеукраїнської молодіжної стратегії, напрацьованих робочими групами».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.