дивись.info

Укрпошта запустила новий експрес-канал доставки товарів із Китаю

Укрпошта запустила новий експрес-канал доставки товарів із Китаю

Укрпошта першою в Україні почала співпрацю з одним із найбільших світових ритейлерів – компанією JD.com.

Про це повідомляє прес-служба Укрпошти.

«Національний поштовий оператор країни запустив ексклюзивний канал експрес-доставки товарів із Китаю JD-UKRPOSHTA. Доставка товарів через цей канал в середньому відбувається протягом 14 днів, тоді як стандартний строк доставки із JD може становити до 45 днів», – йдеться у повідомленні.

Митне оформлення товарів, зауважили в Укрпошті, що надійшли через канал JD-UKRPOSHTA, відповідно до українського законодавства, проводиться в експрес-форматі.

Перший заступник генерального директора з операційної діяльності Укрпошти Олександр Перцовський зазначив, що люди хочуть отримувати оригінальні якісні товари якомога швидше, про що свідчать глобальні тренди e-commerce.

«Ми пропонуємо нашим клієнтам нові рішення та стратегічне партнерство із міжнародною платформою китайського онлайн-гіганта JD. В доповнення до поштового каналу доставки, що вже існує, Укрпошта разом із JD запустила новий експрес-канал доставки JD-UKRPOSHTA. Тепер онлайн-шопінг буде ще доступнішим, і українці зможуть придбати товари на цьому популярному в усьому світі майданчику. До того ж 18 червня JD відзначає ювілей створення компанії та пропонує всім новим клієнтам особливі знижки до 90%, тож це цікава нагода для українських покупців спробувати новий канал», – відзначив Перцовський.

Група компаній JD.com, до якої входить joybuy.com, заснована 18 червня 1998 року в Китаї. Вона третя за обсягами обороту у світі серед компаній інтернет-торгівлі – в 2017 році обсяг транзакцій склав $56 млрд. На ринку Китаю – це також другий за обсягами ринку маркетплейс. JD.com пропонує широкий вибір техніки, мобільних телефонів, електроніки, комп’ютерів, ІТ-товарів. У компанії передбачена компенсація вартості товару чи його гарантійний ремонт. Також, JD відомі як піонери технологічних рішень в логістиці – вони активно розвивають повністю автоматизовані склади, де обробка замовлень відбувається у найшвидші терміни без участі людини.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.