дивись.info

«Усе пояснює наука»: Супрун нагадала, що гомосексуальність не є хворобою (відео)

«Усе пояснює наука»: Супрун нагадала, що гомосексуальність не є хворобою (відео)
фото: pixabay.com

Всесвітня організація охорони здоров’я 26 років тому офіційно викреслила гомосексуальність з міжнародної класифікації хвороб. 

Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розвінчує черговий міф. Цього разу про те, що гомосексуальність не є хворобою.

«Сьогодні ми маємо руйнувати міфи та стереотипи, які вже давно були спростовані наукою. Наприклад, що гомосексуальність – це хвороба. В першій половині ХХ століття гомосексуальність вважалася психічним розладом, який лікували. Часто дуже жорстокими та принизливими методами, як то електрична шокова терапія та примусові побачення з жінками. Зайве говорити, що це виявилися абсолютно неефективними. У другій половині минулого століття науковці провели низку досліджень і дійшли висновку, що гомосексуальність не є хворобою. Гомосексуальна поведінка зустрічається у 1500 видів тварин – від комах до ссавців, а сексуальна орієнтація людини формується не через її спосіб життя, оточення чи характер, а ще до її народження», – зазначила Супрун у Facebook.

Всесвітня організація охорони здоров’я 1992 року офіційно викреслила гомосексуальність з міжнародної класифікації хвороб (МКБ-10).

«Не дозволяймо стереотипам формувати нашу думку там, де все пояснює наука. Якщо хочете більше дізнатися про передумови виникнення гомосексуальності, раджу подивитися коротке, проте докладне відео від анімаційної студії NEED. Воно не дає всі відповіді. Більше того, науковці досі досліджують природу гомосексуальності. Проте дозволяє мислити ширше. Зокрема усвідомити те, що соціум не може вплинути на сексуальну орієнтацію. Проте він точно може визначити, чи забезпечувати людям права і можливості незалежно від неї», – наголосила Супрун.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.