дивись.info

Німців знайомлять з українськими приказками через анімаційні ролики

Німців знайомлять з українськими приказками за допомогою анімаційних роликів, які цілком відображають зміст висловлювань.

Про це повідомляє прес-служба посольства України в Німеччині.

«Посольство обрало десять українських приказок і створило на їхній основі десяток коротких анімаційних роликів, які буквально відображають зміст приказки, а також роз’яснюють його для німецькомовних глядачів», – йдеться у повідомленні.

Деякі з відео, наприклад, на приказку «Слово — не горобець, випустиш —  не cпіймаєш», вже зараз можна подивитись на Фейсбук-сторінці дипустанови та офіційному YouTube-каналі МЗС України. Усі десять роликів у межах проекту будуть опубліковані до кінця червня.

«Українські приказки – це унікальний національний контент, який ми намагалися подати сучасно і креативно. Так, щоб зацікавити німецьку аудиторію, зробити її ближчою до України. Тому приказки у цих роликах виконують роль своєрідного містка, який сполучає дві наші культури – українську та німецьку, демонструє їхню схожість, але водночас і розмаїтість», – розповідає посол України в Німеччині Андрій Мельник.

Анатолій Соловей, начальник Управління публічної дипломатії МЗС України, позитивно оцінює проведення Року української мови в Німеччині: «Це важливий крок для популяризації української мови не тільки у Німеччині, але й у світі. З огляду на це в наших планах продовжувати цю ініціативу, зокрема, сподіваємося передати успішну естафету проведенню Року української мови у Франції».

Інформаційна кампанія «Приказки» є одним із завершальних проектів Року української мови в Німеччині, який розпочався восени 2017 року. Вона проводиться посольством України в Німеччині спільно з Центром стратегічних комунікацій StratCom Ukraine. На рахунку Центру вже є кілька спільних проектів з МЗС України в галузі розвитку публічної дипломатії — MyUkraineIs, Me Veteran, а також кампанія з обрання директора новоствореного Українського інституту.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.