дивись.info

У Львові підрахували, скільки необхідно коштів, аби відмовитися від посипання вулиць піскосумішшю

У Львові підрахували, скільки необхідно коштів, аби відмовитися від посипання вулиць піскосумішшю

Для того, щоб відмовитися від посипання доріг і вулиць Львова у зимовий період піскосумішшю і перейти на реагенти, Львову потрібно 405 млн грн.

Про це сьогодні, 21 червня, під час сесії ЛМР заявила директорка департаменту житлового господарства та інфрастуктури ЛМР Ірина Маруняк, передає кореспондент Дивись.info.

Ірина Маруняк розповіла, що наразі такий експеримент з використанням реагентів можуть запровадити лише у Галицькому районі Львова.

Відтак, у мерії підрахували, скільки ж коштів потрібно для того, щоб відмовитися від піскосуміші для посипання вулиць і доріг у зимовий період і перейти на реагенти.

«Зокрема, на купівлю реагентів для всієї території Львова потрібно 405 млн грн, тоді як на придбання солі на рік витрачають 194 млн грн, піско-соляної суміші – 199 млн грн, щебню – 23 млн грн», – пояснила директорка департаменту.

Крім того, ще на прибирання й утримання вулиць, доріг Львова цього року передбачили 151 млн грн, втім для того, щоб перейти на реагенти вже наступного року, цю суму потрібно буде збільшити орієнтовно вдвічі.

Також Ірина Маруняк зауважила, що окрім переходу на реагенти, Львову потрібна нова техніка для очищення вулиць і доріг, яка теж чимало коштує.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.