• USD: 37.30
  • EUR: 39.75

У Польщі українським студентам допоможуть із пошуком роботи

У Польщі українським студентам допоможуть із пошуком роботи
фото: pxhere.com/CC0 Public Domain

У Польщі створили проект «EdWork», який допоможе українським студентам знайти легальну роботу в країні. 

Він передбачає пошук тимчасового і постійного заробітку для іноземних студентів, котрі навчаються в Польщі та для студентів іноземних закладів вищої освіти, повідомляє Польське радіо.

«У Польщі стартує проект "EdWork", що допоможе студентам з України, Білорусі, Молдови та Росії знайти легальну роботу у країні», - йдеться у повідомленні.

Наразі вже є робота для 850 іноземних студентів на літо.

«Наші партнери, серед яких великі польські та іноземні фірми, зокрема, зі сфери послуг, харчової промисловості та логістики, вже заявили про готовність працевлаштувати 850 студентів зі Східної Європи на період літніх канікул», - наголосив президент Групи EWL Анджей Коркус.

Усі питання щодо легалізації перебування в Польщі, влаштування на роботу, забезпечення житлом, вирішуватимуть організатори проекту.

«Участь у програмі безкоштовна. На початковому етапі проект триває від 1 до 3 місяців - тобто якраз у період літніх канікул. Далі ми передбачаємо можливість знайти молоді зі Східної Європи роботу в Польщі, сумісну з навчанням в польських вишах», - сказав ініціатор проекту, уповноважений з інтернаціоналізації вищої освіти Парламенту студентів Польщі Кірил Салата.

Більш детальна інформація про «EdWork» знаходиться на Facebook-сторінці проекту. Зареєструватися можна на сайті EdWork.pl.

Проект проходить під патронатом Парламенту студентів Польщі, а стратегічним партнером є Група EWL - одна з найбільших польських компаній, яка займається працевлаштуванням іноземців в Польщі.

Нагадаємо, що в Польщі на початку 2018 року було понад 72 тис. іноземних студентів з приблизно 160 країн, найбільше - з України та Білорусі. За словами міністра науки і вищої освіти Польщі, віце-прем'єр-міністра Ярослава Ґовіна, в 2020 році ця цифра може зрости до 100 тис.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: