На розробку стратегії українських Карпат витратять 48 мільйонів гривень

35925583_1606840712771401_6103314558166761472_n

Проект «Карпатська мережа регіонального розвитку», який переміг у програмі секторальної підтримки регіонального розвитку, презентували під час ІІІ Форуму місцевого розвитку, передає кореспондент Дивись.info.

«Ми ініціюємо кардинальну зміну підходу до розвитку гірських територій – від системи банального проїдання до системної реалізації розвиткових проектів. Ми хочемо, щоб держава відмовилася від роздавання «ікринок» через виплати «гірських» і врешті створила умови доступу до «вудки» у вигляді підтримки проектів, ініціатив громад та створення умов для власної реалізації», - зазначив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

«2018 рік повинен стати роком прориву в цьому напрямку, адже ми запланували до реалізації низку масштабних проектів і конкурсів. Одним із них є проект «Карпатська мережа регіонального розвитку» – переможець конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які реалізовуватимуться за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу в рамках програми підтримки секторальної політики – підтримка регіональної політики України», - розповів Олександр Ганущин.

Мета проекту, бюджет якого складає 48 млн. грн, є підвищення ефективності регіонального економічного розвитку в Карпатах завдяки використанню інструментів міжрегіональної співпраці.

Проект спільно реалізовуватимуть Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Львівська, Закарпатська, Івано-Франківська, Чернівецька обласні державні адміністрації та Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» за підтримки Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької обласних рад.

«У результаті – ми хочемо вийти на єдиний документ – Стратегію для Українських Карпат, адаптовану до всіх вимог ЄС», – додав голова Львівської облради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: