дивись.info

У Трускавці розповіли, де шукати гроші на реалізацію місцевих проектів

У Трускавці розповіли, де шукати гроші на реалізацію місцевих проектів

Українські регіональні проекти можуть отримати фінансуваня у межах транскордонної співпраці з Польщею, Румунією та Білоруссю. Про це йшлося на III Форумі місцевого розвитку.

Так, за словами керівника Спільного технічного секретаріату Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 Павела Словіковського, цьогоріч вже відібрано 65 проектів з загальним фінансуванням на 100 млн євро. А 1 серпня розпочинається другий конкурсний набір.

«Це будуть малі проекти з бюджетом від 20 до 60 тисяч євро», – уточнив Павел Словіковський.

Крім цього, діє Програма транскордонної співпраці Україна-Румунія, яка охоплює територію площею 100 кв км, на якій проживає близько 8 млн осіб. Загальний бюджет програми становить 60 млн євро.

Низку проектів в Україні фінансує польський фонд солідарності, зокрема цього року стартує навчальний проект для менеджерів освіти.

Триває конкурс на перші проекти Українського культурного фонду, створеного у 2017 році Міністерством культури.

«Український культурний фонд створений для підтримки проектів у сфері культури, а також для сприяння створення українського культурного проекту, який може презентувати нашу країну за кордоном», – розповіла виконавчий директор фонду Юлія Федів.

За її словами, фонд фінансуватиме як індивідуальні проекти, так і проекти створені кількома областями, а також міжнародні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.