дивись.info

На Львівщині відбувся форум-конференція «Жінка Нової Генерації»

На Львівщині відбувся форум-конференція «Жінка Нової Генерації»

Сьогодні, 23 червня, у Львівському обласному центрі зайнятості, відбувся форум-конференція «Жінка Нової Генерації». Захід об’єднав жінок, представників громадських жіночих об’єднань, благодійних фондів, державні установи задля співпраці та практичної реалізації ініціатив у сферах миротворення, родини та сім’ї, соціальних ініціатив.

Про це інформує прес-центр ЛОДА.

Привітала учасниць форуму заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук, яка наголосила на важливості ролі жінки у сучасному процесі миротворення.

«Сьогодні жінка обирає ту роль, яку сама бажає. І справді у кожній сфері суспільного життя є жінки, які реалізовують свої таланти. Чи це вчителі, політики, лікарі, працівники сфери мистецтва, волонтери, військовослужбовці і кожна роль, без сумніву, важлива. Сьогодні, у час коли на нашу незалежність посягається зовнішній ворог і ми дуже часто життями чоловіків та синів боронимо наші кордони, важливо об’єднати зусилля задля встановлення миру, налагодження діалогу, порозуміння та співпраці», – зазначила Оксана Стоколос-Ворончук.

Також в межах заходу презентували практичне впровадження Резолюції РБ ООН 1325 та 1820 «Жінки. Мир. Безпека».

Організатори заходу – громадська організація «Спілка Жінок України», Гуманітарний центр розвитку «У Світ Разом» за підтримки Львівської обласної державної адміністрації.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.