дивись.info

Вчора відбулися перші рейси на двох нових напрямках авіакомпанії Еrnest у Рим та Мілан

Вчора відбулися перші рейси на двох нових напрямках авіакомпанії Еrnest у Рим та Мілан

22 червня, авіакомпанія ERNEST AIRLINES запустила польоти у двох нових напрямках: з аеропорту «Львів» — у Мілан (Мальпенса) та Рим (Ф’юмічіно).

Про це пише прес-центр Львівської міської ради.

Ці два рейси доповнили італійську палітру можливостей, які представляє перевізник. Вона складається з Мілану (Бергамо), Неаполя та Венеції. Відтепер авіакомпанія виконує польоти 16 разів на тиждень у 5 напрямках.

Попереднє представлення цих рейсів відбулося 12 червня за участю президент ERNEST AIRLINES Шаді Ель Танніра.

«Сполучення з Римом є дуже важливим для нас і хочу відзначити, що Львів — єдине місто в Україні, яке має рейс у аеропорт Ф’юмічіно. Ми вважаємо, що це лише початок нашого розповсюдження перельотів до столиці Італії. Рейс до Мілану також дуже цікавий. Адже це столиця моди, дизайну та фінансів. Ці обидва міста відіграють дуже важливу роль для усіх українських пасажирів, зокрема і з точки зору сполучення з іншими містами Італії», — розповів топ-менеджер авіакомпанії.

Генеральний директор аеропорту «Львів» Тетяна Романовська відзначила, що співпраця з ERNEST AIRLINES дуже динамічно розвивається та майже щомісяця тішить добрими новинами.

«Я сподіваюся, що всі нововідкриті рейси матимуть дуже гарну перспективу, будуть розвиватися у плані кількості та частотності. Зараз у нас рейси ERNEST відбуваються фактично щодня, ще й по декілька разів на добу. Чекаємо нових напрямків та базування авіакомпанії у Львові», — повідомила керівник летовища.

Рейс на Рим був завантажений майже на 2/3: зі Львова — 113, до Львова — 95. А у Мілан: зі Львова — 100, до Львова — 78.

Обидва рейси будуть тричі на тиждень: у понеділок, середу та п’ятницю. До речі, у п’ятницю відбуваються аж п’ять рейсів від ERNEST.

Також вчора на усіх пасажирів обох рейсів чекала цікава розважальна програма від авіакомпанії. Вони мали можливість скуштувати традиційні італійські коктейлі, а також зробити незабутнє тематичне фото зі стюардесами авіакомпанії та молодими людьми у давньоримських костюмах. Усі рейси зустрічав колоритний діджей, який, окрім сучасних треків, виконував романтичні мелодії на саксофоні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.