дивись.info

Вісьмом львівським студентам уряд призначив соціальну стипендію

Вісьмом львівським студентам уряд призначив соціальну стипендію

Уряд призначив соціальні стипендії Верховної Ради України для студентів закладів вищої освіти з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей на 2018 рік, повідомляє Форпост, посилаючись на Урядовий портал.

Стипендіатами стали 66 студентів (курсантів). Кандидатів відібрано відповідно до пропозицій закладів вищої освіти. Виплата зазначених стипендій буде здійснюватися студентам (курсантам) невійськових закладів вищої освіти за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті Мінсоцполітики для виплати соціальних стипендій. Курсантам вищих військових навчальних закладів — в межах коштів, передбачених у державному бюджеті на утримання відповідних міністерств. Реалізація акта сприятиме забезпеченню державної політики щодо соціального захисту студентів та створить більш сприятливі умови для здобуття ними вищої освіти.

АКСЬОНЕНКО Віолетта Миколаївна — курсант Військового коледжу сержантського складу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів)

БЕРЕСЬ Ігор Сергійович — студент Української академії друкарства (м. Львів)

ГЕРЕЗ Наталія Олександрівна — студентка Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького

ЖВАВЕЦЬ Олександра Анатоліївна — студентка Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

КСЕНДЗУК Надія Іванівна — студентка Національного університету “Львівська політехніка”

ПРУСАК Віталій Григорович — студент Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка

СКОРОПАД Марія Романівна — студентка Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка

ШТУЛЛЕР Роксолана Юріївна — студентка Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.