Польща тестує новий залізничний маршрут в Китай через Україну

989414
Фото: ілюстративне. Джерело: 24 Канал

Польська залізнична компанія PKP LHS початку тестування нового маршруту в Китай.

Про це повідомляє ЦТС.

З Євротерміналу в Славкуві, що належить PKP LHS, відправили пробний контейнер в Китай. По дорозі в Китай він проїде по Транскаспійського маршруту, тобто по території України, Грузії, Азербайджану та Казахстану.

«Ми запускаємо маршрут, який коротший морського шляху і набагато дешевший, ніж повітряний транспорт. Він відповідає потребам експедиторів та операторів, які хочуть уникнути тривалого морського транспорту, обійти черзі на завантаження в азіатських портах, ефективно перетинати кордон з Європейським Союзом і забезпечувати доставку вантажів just -in-time», – зазначив голова PKP LHS Збігнєв Трачіхлєб.

Запуск пробного контейнера був організований за сприяння австрійської компанії Far East Land Bridge («дочки» російської «РЖД Логістика»). Деталі проекту і співпраці між компаніями не повідомляються.

Раніше PKP LHS протестувала новий маршрут для доставки вантажів з Євросоюзу до Ірану. Цей шлях також пройшов через територію України. З Славкув в Астара, на кордоні з Азербайджаном, контейнер доставили 9 днів, у зворотному напрямку - за 13 днів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: