дивись.info

Суд зобов’язав «Стрийський вагоноремонтний завод» сплатити 140 мільйонів гривень

Суд зобов’язав «Стрийський вагоноремонтний завод» сплатити 140 мільйонів гривень

Окружний адміністративний суд Києва у справі за позовом ДП «Стрийський вагоноремонтний завод» щодо оскарження податкових повідомлень-рішень Львівського управління Офісу великих платників податків ДФС на загальну суму 140 мільйонів гривень, виніс рішення на користь Офісу великих платників податків ДФС.

Про це повідомили у ДФС.

Окружний адміністративний суд Києва підтвердив, що ДП «Стрийський вагоноремонтний завод» порушив норми Податкового кодексу України, зокрема занизив дохід у сумі, що дорівнює сумі амортизації відповідних активів у момент нарахування такої амортизації по безоплатно отриманих основних засобах.

Перевіркою встановлено, що, згідно з наказами Укрзалізниці ДП «Стрийському вагоноремонтному заводу», безоплатно передано рухомий склад (зерновози, вагони-думпкари, платформи). Доходи платника податку у вигляді вартості основних засобів, отриманих з метою здійснення їх експлуатації, які не враховані у складі доходу під час їх зарахування на баланс платника податку відповідно до положень Податкового кодексу, визнаються доходами в сумі, що дорівнює сумі амортизації відповідних активів та підлягають оподаткуванню у загальному порядку.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.