дивись.info

У Дрогобичі вандали вкрали з фонтану розприскувачі

У Дрогобичі вандали вкрали з фонтану розприскувачі

У Дрогобичі вандали викрали частину системи водопостачання фонтану, а саме: латунні розприскувачі, які уже неможливо знайти у продажу через припинення їх виробництва.

Про це повідомили у прес-службі Дрогобицької міської ради.

Окрім того, у ніч з 21 на 22 червня також було здійснено крадіжку елементів водопостачання та електромережі міського фонтану на площі Тараса Шевченка. Орієнтовна вартість завданих збитків становить близько 100 тис. гривень.

Про це повідомив керівник КП «Комбінат міського господарства» Андрій Янів.

Окрім того, посадовець наголосив, що під час викрадення елементів електроживлення, було пошкоджено кабелі, що могло призвести до летальних випадків, адже часто біля фонтану розважаються діти та молодь. Також посадовець наголосив, що цього не сталося лише тому, що зловмисники знеструмили електрощитову, від якої струм подається до фонтану.

Нещодавно у Дрогобичі вже трапився летальний випадок, коли вандали вкрали трубу, в якій знаходився кабель електроживлення. Через це загинула дитина. Більше того розгул вандалізму у місті, за інформацією Департаменту міського господарства, обходиться міському бюджету близько 400 тисяч гривень. Саме ці кошти виділяються на заміну зруйнованих сміттєвих урн та майданчиків, розбитих ліхтарів вуличного освітлення, пошкоджених елементів світлофорів та викрадених дорожні знаків.

Озвучивши низку аргументів Андрій Янів, звернувся до поліції з проханням посилити заходи безпеки у місті.

Як повідомили у Дрогобицькому відділі поліції, вандалів уже знайдено, ними виявилися двоє молодих осіб. Ведеться слідство.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.