дивись.info

«Кордони НАТО мають бути східними кордонами України», – Синютка під час відзначення Дня Конституції

«Кордони НАТО мають бути східними кордонами України», –  Синютка під час відзначення Дня Конституції
фото: ЛОДА

Сьогодні, 28 червня, на Львівщині відзначили 22-гу річницю Конституції України. Урочисті заходи розпочалися біля пам’ятника В’ячеславові Чорноволу, де керівництво області та представники громадськості поклали квіти до монумента, інформує сайт ЛОДА.

Також влада та громадськість віддали шану Тарасові Шевченку. Опісля на площі відбулося громадське віче. Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка наголосив на важливості Основного закону держави.

«Сьогодні для України особливий день. Серед нас є люди, які пам’ятають як Україна ухвалила свій основний закон. Найважливіше тоді було те, що в ньому було закріплено вибір народу на незалежність. Україна самостійна, соборна суверенна держава. Тоді в серці кожного українця була велика радість і натхнення. Сьогодні, на 22-му році Конституції, люди стоять плече до плеча і беруть в руки зброю, аби захистити себе, свою державу і свою землю від російського окупанта. Навколо Конституції і зараз розгортається найбільша боротьба, оскільки в суспільстві піднімають голови реваншисти, яких нація не розуміє. Але розвернути Україну в іншу сторону не вдасться. В Конституції треба закріпити той вибір, що підтримує більшість українців: Україна має бути в складі Європейського співтовариства та Північноатлантичного оборонного альянсу. Кордони НАТО мають бути східними кордонами України, кордони ЄС мають бути східними кордонами України. Та ініціатива змін до Конституції, яку запропонував Президент, повинна бути втілена. Будуть мінятись парламенти і президенти, але основний закон має бути чітко прописаний, щоб ні у кого ніколи не виникало сумнівів, що Україна незалежна суверенна держава», – наголосив Олег Синютка.

На завершення урочистостей зведений військовий оркестр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та Західного територіального управління Національної гвардії України виконав патріотичні пісні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.