дивись.info

Львівський «ОХМАТДИТ» отримав надсучасний ехокардіограф

Львівський «ОХМАТДИТ» отримав надсучасний ехокардіограф
фото: Прес-служба Департаменту охорони здоров'я ЛОДА

У львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ»  відбулася церемонія передачі нового портативного ультразвукового ехокардіографа від Ротарі клубу Lviv-International, інформує департамент охорони здоров’я ЛОДА.

З часом планується доукомплектування приладу. Це дає змогу якісно та швидко діагностувати стан здоров’я маленьких пацієнтів.

Щороку Львівська обласна клінічна лікарня «ОХМАТДИТ» допомагає понад 65 тисячам дітей і підлітків. Стратегічні напрямки для лікарні – хірургія, інтенсивна терапія та високоспеціалізована педіатрія. Після впровадження реформи в «ОХМАТДИТі» планують розширити й консультативну допомогу.

Головний лікар Львівської обласної клінічної дитячої лікарні «ОХМАТДИТ» Мар’яна Возниця зазначила, що співпраця з ротарійцями триває менше року. Для збору коштів на придбання надсучасного портативного ехокардіографа, окрім внесків місцевих та закордонних ротарійців, організували декілька мистецьких благочинних акцій. Остання акція була 15 червня у Львівській філармонії.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.