дивись.info

Україна підтримує територіальну цілісність Єменської Республіки, – МЗС

Україна підтримує територіальну цілісність Єменської Республіки, – МЗС
фото: Вікіпедія

Україна підтримує єдність, суверенітет, незалежність та територіальну цілісність Єменської Республіки, а також зусилля легітимного та міжнародно визнаного Президента Абд Раббо Мансура Гаді та його Уряду з відновлення конституційного ладу в країні, повідомляє сайт МЗС.

Зважаючи на неможливість розв’язання між’єменського конфлікту винятково силовими методами, Україна послідовно виступає за безумовну пріоритетність його політико-дипломатичного врегулювання на умовах дотримання домовленостей, досягнутих за підсумками Конференції національного діалогу, Мирної ініціативи Ради співробітництва арабських держав Затоки та положень відповідних резолюцій Ради Безпеки ООН.

На цьому напрямі заслуговують на високу оцінку і підтримку посередницькі кроки Cпеціального Представника Генерального секретаря ООН з питань Ємену Мартіна Гріффітса.

В Україні уважно слідкують за розвитком ситуації навколо звільнення єменськими збройними силами та силами Коаліції важливого в плані забезпечення гуманітарної допомоги та продукції першої необхідності для єменського народу міста Худейда та його порту.

У цьому контексті, на жаль, констатуємо відсутність конструктивізму в позиції угрупування Аль-Хуті, а також засуджуємо продовження ним провокативної практики здійснення ракетних обстрілів території Королівства Саудівська Аравія.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.