дивись.info

Активісти промаркували львівські заклади, що транслюють Чемпіонат світу з футболу у Росії

Активісти промаркували львівські заклади, що транслюють Чемпіонат світу з футболу у Росії

Сьогодні, 1 липня, львівські активісти відвідали ряд місцевих барів та ресторанів, які під час російсько-української війни Транслюють матчі Чемпіонату світу з футболу, що проходить зараз у країні-агресорі. Про це повідомляє кореспондент Форпосту.

“Пройшлись сьогодні по кількох львівських закладах, що транслюють через антиукраїнський канал “Інтер” матч 1/8 Чемпіонату світу за участі Росії, що відбувається в країні-агресорі. Промаркували ці заклади відповідними наліпками.

Сподіваємось, що стане стимулом для цих та інших закладів, а також для відвідувачів не продавати свою совість та пам’ять про наших загиблих захисників”, – каже активіст “Добровольчого руху ОУН” Антон Петрівський. “Це наш громадянський протест. Маркування хрунівських закладів це спроба показати, що ми ні їх, ні їх власників не забудемо”, – додає керівник “Економічного бойкотного руху” Олег Радик.

Нагадаємо, дев’ять країн бойкотують Чемпіонату світу з футболу. Окрім України, це Велика Британія, Польща, Данія, Ісландія, Австралія та інші. На відкриті не буде жодного західного лідера. Поміж глав 17 держав, які таки відвідають церемонію, переважна більшість – з країн СНД.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.