дивись.info

У Львові фіскали ліквідували конвертаційний центр (фото)

У Львові фіскали ліквідували конвертаційний центр (фото)
Фото: ДФС

Податковою міліцією Головного управління ДФС у Львівській області спільно з слідчими Головного управління Нацполіції Львівської області ліквідовано «конвертаційний центр».

Про це повідомили в управлінні ДФС у Львівській області.

Зазначається, що конвертаційний центр надавав послуги мінімізації податкових платежів, а також конвертував безготівкові кошти у «тіньову» готівку за винагороду в 10-13% від обороту, шляхом імітації фінансово-господарської діяльності через документальне оформлення удаваних операцій.

«Податковий кредит для цілей цієї незаконної схеми формувався за рахунок підприємств-імпортерів та оптових продавців м’ясних виробів. З використанням цієї схеми десятки реально-діючих підприємств переважно центральних регіонів України мінімізували свої податкові зобов’язання і отримували необліковану готівку.
Загальна сума оборотів конвертаційної схеми в період діяльності 2017-2018 років склала понад 80 млн.грн», – йдеться в повідомленні.

За результатами комплексу оперативно-слідчих дій в межах кримінального провадження, в місцях проживання підставних осіб, задіяних у злочинній схемі та у офісних приміщеннях у м. Львові виявлено: печатки транзитно-конветраційних фірм, комп’ютерну техніку з програмами для подачі електронної звітності та реєстрації податкових накладних, флеш-носії інформації, чорнові записи, кредитні картки.

Наразі продовжуються невідкладні слідчі дії по встановленню кола осіб причетних до діяльності «конвертаційного центру».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.