дивись.info

Очільниця львівської юстиції стала заступником міністра Петренка

Очільниця львівської юстиції стала заступником міністра Петренка

Очільниця Головного управління юстиції в Львівській області Іванна Смачило стала заступником міністра юстиції України.

Про це повідомляє vse.rv.ua.

Нещодавно її призначення в Міністерство юстиції погодив Кабінет Міністрів. Зараз Іванна Смачило є начальником Головного територіального управління юстиції в Львівській області, до того – більше двох років була керівником Головного територіального управління юстиції в Рівненській області.

Довідка:

Смачило Іванна народилася 9 жовтня 1976 року. 1993 року закінчила середню школу №12 в місті Рівне. У 1997 році закінчила Рівненський комерційний технікум, фах – комерсант. У 2004 році закінчила Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого та отримала диплом юриста з відзнакою.

2001-2002 рр. – юрисконсульт апарату управління ОДКП «Рівнепаливо».

У 2002 р. – правовий інспектор праці Рівненського обласного комітету профспілки працівників держустанов.

2003-2004 рр. – юрисконсульт у приватного підприємця.

2004-2005 рр. – помічник судді Рівненського районного суду Рівненської області.

2005-2006 рр. – помічник голови Рівненського районного суду Рівненської області.

2006-2015 рр. – адвокат.

2015-2018 рр. – начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області.

2018 р. – начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області.

Іванна Смачило, працюючи адвокатом, у 2014 році безкоштовно надавала правову допомогу учасникам Революції Гідності. Також безкоштовно допомагала готувати процесуальні документи для подачі до суду із справ, пов’язаних із захистом порушених прав жінок та дітей (розірвання шлюбу, стягнення аліментів, позбавлення батьківських прав).

У 2016 році у межах Рівненської області проводила виїзні прийоми громадян та навчальні семінари з надання безкоштовних консультацій у рамках діяльності бюро правової допомоги.

На вулицях Рівного разом з працівниками Рівненської юстиції проводила інформаційні акції про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!». В межах акції надавала консультації з прав людини громадянам у мобільному консультативному наметі.

У 2017 року стала ініціатором пілотного проекту у Рівненській області, який передбачав застосування санкцій до злісних неплатників аліментів. У лютому 2018 року ініціативу на законодавчому рівні підтримало Міністерство юстиції України. Боржникам з виплати аліментів заборонили виїжджати за кордон, обмежили користування власним автотранспортом та займатися витратним хобі – полюванням. Після підписання закону у лютому, на Львівщині на 250% збільшилася сума, яка надійшла на рахунки дітей. За десять днів дії цього закону держвиконавці заборонили виїзд за кордон понад 25 тис. боржників та більш ніж 20 тис. позбавили водійських прав.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.