дивись.info

Драйвер загинув під час операції з порятунку підлітків з печери в Таїланді

Драйвер загинув під час операції з порятунку підлітків з печери в Таїланді

У печері Тхам Луанг в Таїланді, де готуються до операції з порятунку замкнених там учасників шкільної футбольної команди і їхнього тренера, загинув дайвер.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на командувача спецназом ВМС Таїланду адмірала Апакорна Йюуконгкеу.

Чоловік — колишній співробітник морських сил – брав участь в операції як доброволець. Він загинув від нестачі повітря в аквалангу, коли поплив в далекі камери печери, щоб доставити балони з киснем. Дайвер виконав завдання і загинув на зворотному шляху до виходу.

Плавці доставляють в печеру балони з киснем, щоб підтримати там необхідний відсоток кисню. За словами губернатора провінції Чіанграй Наронгсака Осоттанакорна, число учасників спецоперації збільшується. Найближчим часом планується зробити спробу вивести людей.

Підлітки від 11 до 16 років разом з тренером вирушили 23 червня досліджувати печери в гірському парку. Пізніше вони не змогли вийти на поверхню через затоплення. Рятувальникам вдалося знайти всіх живими, але діти дуже виснажені, щоб пересуватися самостійно.

Відомо, що печера буде затоплена ще чотири місяці. Тренеру і команді потрібно або чекати, або освоїти дайвінг. Ситуацію ускладнює те, що багато хто з підлітків не вміють плавати.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.