дивись.info

Польські інвестори зацікавлені у будівництві на Львівщині переробного заводу

Польські інвестори зацікавлені у будівництві на Львівщині переробного заводу

Сьогодні, 6 липня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся з польськими інвесторам щодо будівництва потужностей з переробки побічних продуктів тваринного походження.

Польські інвестори висловили зацікавлення у будівництві потужностей з переробки продукції тваринного походження. Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

«Ми  зможемо створити  близько 100 робочих місць, сума залучених інвестицій становила б 25 млн євро. У Польщі у нас є потужне підприємство з оборотом 800 млн євро в рік, яке переробляє 700 тонн продукції тваринного походження в добу», – наголосили польські інвестори.

Очільник області ознайомив делегацію із роботою діючих підприємств на Львівщині  і запевнив у позитивних тенденціях ведення бізнесу в Україні.

«В області безпечно вести бізнес, щотижня ми відкриваємо два нові виробництва. Якщо ви підтвердити рішення будувати підприємство на Львівщині, все що стосується дозвільних документів, проектування, ми візьмемо на себе. Щодо працівників, якщо ви платитимете зарплату 400- 500 євро, проблем з кадрами не буде», – зазначив Олег Синютка.

Відтак, польські інвестори ознайомляться із сировинною базою в області і приймуть рішення щодо будівництва.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.