дивись.info

«Укрзалізниця» отримає від ЄБРР 150 мільйонів доларів на вагони

«Укрзалізниця» отримає від ЄБРР 150 мільйонів доларів на вагони
Фото: ілюстративне. Джерело: Ракурс

Рада директорів ЄБРР ухвалила проект з кредитування «Укрзалізниці» обсягом в 150 млн доларів для фінансування програми оновлення рухомого складу компанії.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав член ради директорів ЄБРР Артем Шевальов, пише Економічна правда.

«Цей кредит (разом із власними коштами УЗ – ЕП.) дозволить здійснити програму закупівель на суму 260 млн доларів – це близько 6,500 відкритих вантажних вагонів, найбільш вживаних та найбільш зношених у вагонному парку УЗ», – повідомив Шевальов.

«Ключовий момент – кредит надано на ринкових засадах, без державної гарантії! Таке рішення є яскравим сигналом того, що компанія на вірному шляху», – додав він.

«ЄБРР активно продовжуватиме політичний діалог у рамках реалізації цього проекту – передумовами для початку вибірки коштів за цим кредитом є започаткування роботи нової Наглядової ради УЗ, формальне ухвалення Плану дій щодо корпоративного управління, лібералізація вагонного компоненту тарифів», – заявив Шевальов.

Він також додав, що всі закупівлі будуть здійснюватися через тендерну процедуру, у повній відповідності до Правил публічних закупівель ЄБРР.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.