дивись.info

У парку «Горіховий гай» Синютка сьогодні зустрівся з молоддю

У парку «Горіховий гай» Синютка сьогодні зустрівся з молоддю

Сьогодні, 7 липня, у парку «Горіховий гай» відбулась неформальна зустріч голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з молоддю.

Про це інформує прес-центр ЛОДА.

Підтримка молодіжних ініціатив, поїздки, відпочинок, футбольні вподобання, життєві перемоги та мрії – лише незначна частка запитань, порушених у дружній бесіді молодих лідерів і очільника області.

У неформальній обстановці Олег Синютка поділився міркуваннями про те, чого не слід забувати молоді.

“Завжди залишайтеся собою та гордіться тим, що ви – українці. Не забувайте про те, що ви молоді люди, тому не тратьте на марно час та старайтеся використовувати його з користю, адже молодість дуже швидко минає. Використовуйте усі можливості, які вам дають. Одна із позитивних рис молодих людей – це те, що вони не бояться змін”, – зазначив голова Львівської облдержадміністрації.

Окрім того, Олег Синютка наголосив на тому, щоб молодь навчалась в українських вищих навчальних закладах та працювала в Україні.

У межах зустрічі також розглянули питання національно-патріотичного виховання, молодіжної політики в регіоні, освіти, працевлаштування, створення нових робочих місць та інших.

Зустріч з молоддю Львівщини тривала понад годину.

Нагадаємо, що 24 лютого, у Львівському обласному молодіжному центрі голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся із молоддю Львівської області.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.