дивись.info

У Львові спростували інформацію про вбивство лівого активіста Руслана Рейделя

У Львові спростували інформацію про вбивство лівого активіста Руслана Рейделя

Вчора, 7 липня, у ЗМІ була поширена інформація про ніби-то вбивство лівого активіста та колишнього помічника народного депутата від Комуністичної партії України Руслана Рейделя. Проте, інформація не відповідає дійсності, повідомляє керівник ГО «Варта1» Ігор Зінкевич, пише Форпост.

Неправдиву інформацію поширив сам нардеп Олександр Голуб, у якого колись працював Рейдель. «Друзі повідомили, що був по-звірячому вбитий мій колишній помічник, активіст Львівського міськкому КПУ ще молодий чоловік Руслан Рейдель Політика? Кримінальна відповідальність? Поки нічого не ясно…», – написав Голуб у Фейсбуці.

Проте, за офіційною інформацією, ще з 19 червня Рейдель лежав у лікарні, де згодом і помер. “Отже, щодо смерті Рейдель Руслана Григоровича, 11.06.1967 р.н: інформацію, яку наразі розповсюджується про вбивство – не має підтвердженя! Як нам вдалося довідатись, ця особа Рейдель Руслан Григорович, поступив у лікарню на Миколайчука, що у Львові, ще 19 червня, де знаходився на лікуванні до 5 липня. Перебуваючи в лікарні приблизно о 18:00 5 липня помер. Також вдалось дізнатися, що чоловік попав в лікарню бо, за його словами, він впав і пошкодив собі голову, мав струс мозгу.

Більше інформації надасть судмедекспертиза на наступний тиждень, тому не варто робити передчасних висновків про вбивство та розповсюджувати не перевірену інформацію”, – повідомив Ігор Зінкевич.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.