дивись.info

Україна розширила перелік заборонених російських книг до 184

Україна розширила перелік заборонених російських книг до 184
Фото: ілюстративне

Перелік антиукраїнських видань держави-агресора збільшився до 184 назв.

Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

«Станом на 10 липня до Переліку внесено 184 найменування книжкової продукції. Серед внесених книжок – опуси відомих українофобів – терориста Захара Прилєпіна, Едуарда Лімонова, ідеолога так званого «русского мира» Олександра Дугіна, полковника КГБ Анатолія Терещенка та інших. Назви «творів» говорять самі за себе – «Киевская хунта», «Кровавые преступления бандеровской хунты», «Киев капут», «Конец проекта «Украина», «Украина в огне евроинтеграции», «Сверхчеловек говорит по-русски», «Великая сталинская империя» тощо», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, останнє оновлення переліку відбулось 5 липня цьогоріч. Найбільше відзначилися у продукуванні і поширенні антиукраїнських пропагандистських видань такі російські видавництва як «Вече», «Эксмо», «Центрполиграф», «Алгоритм» та інші.

Саме цей Перелік став джерелом інформації при відборі російських видавництв, щодо яких Держкомтелерадіо ініційовано застосування санкцій у зв’язку з систематичним випуском ними літератури антиукраїнського змісту. Держкомтелерадіо підготував та надіслав на погодження заінтересованим органам проект відповідного урядового розпорядження, яким передбачено застосування санкцій до 12 юридичних осіб Російської Федерації (9 видавництв та 3 власників веб-сайтів, які пропонують до продажу літературу антиукраїнського змісту у паперовому або електронному вигляді, а також надають можливість її прочитання в режимі онлайн).

Перелік складається Держкомтелерадіо на основі власного моніторингу книжкового ринку держави-агресора та має рекомендаційний характер. Основне його призначення – застерегти суб’єктів господарювання від завідомо марних спроб отримати дозволи на ввезення цих видань, а також зорієнтувати правоохоронні органи на те, що розповсюдження такої продукції може містити ознаки злочинів, передбачених статтями 109, 110, 300 та 436 Кримінального кодексу України.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.