Гройсман заборонив міністрам спілкуватися з росіянами без дозволу МЗС

3c1ccc74-2a8f-459c-a00f-bc12d3751b02

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман наказав міністрам погоджувати з МЗС будь-яке спілкування з представниками РФ.

Про це Гройсман заявив під час засідання Кабміну, передає Еспресо.TV.

«Прошу зауважити, колеги, що на такі речі (на кшталт листування з представниками РФ, - ред.) ви повинні, по-перше, одразу реагувати. По-друге, ні в кого з вас немає мандату вести будь-які розмови з країною-агресором. І всі такі речі, запити провокаційні і так далі координувати з міністерством закордонних справ. І діяти тільки в межах тих директивів і мандатів, які надає уряд», - сказав Гройсман.

Таку вимогу очільник уряду озвучив після появи у ЗМІ інформації про намір Міненерговугілля відновити співпрацю з російським «Росатомом».

Міністр енергетики Ігор Насалик спростував наявність пропозиції співпраці для корпорації «Росатом». При цьому він оприлюднив свій лист першому заступнику директора «Росатому» Кирилу Комарову, в якому йдеться про «готовність обговорити стан реалізації спільних проектів» щодо розірвання угоди про будівництво заводу з виробництва ядерного палива та викуп іноземним інвестором російської частки в ПрАТ «Завод з виробництва ядерного палива».

Повідомлення про лист із пропозиціями співпраці Насалик назвав фейком, а під час засідання уряду заявив, що лист Комарову про розірвання угоди відправили не напряму, а через МЗС.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: