дивись.info

Супрун розповіла, чому завжди важливо снідати

Супрун розповіла, чому завжди важливо снідати

В. о. міністра охорони здоров’я розповіла, чому важливо снідати і чим шкідливе нехтування ранковим прийомом їжі.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«Залізне правило всіх дбайливих батьків – ніколи не випускати з дому без хорошого сніданку! Звісно, вони в цьому праві, адже продуктивний день треба починати зі здорового сніданку. Хоч це може здаватись досить простою чи навіть банальною порадою, проте багато дорослих людей нехтують сніданком, хоча знають, що це гарантований шлях до проблем зі здоров‘ям», – зазначає Супрун.

Урядовець пояснює, чому пропускати ранковий прийом їжі шкідливо.

По перше, сильніше хотітиметься їсти нездорову їжу.

Смачний та корисний сніданок впливає на наше відчуття голоду протягом дня. Тому якщо ви не снідали, існує висока ймовірність, що почуття голоду «змусить» вас запихатися чимось на ходу. Крім того, люди, які пропускають сніданок, більш схильні їсти шкідливу їжу протягом дня, перебрати з калоріями та вживати менше поживних речовин, зазначає Супрун.

За її словами, також зростає ризик появи жовчнокам‘яної хвороби.

Досить часто лікарі констатують наявність каменів у жовчному міхурі у молодих людей з нормальною вагою. Після аналізу їх харчових звичок зазвичай виявляється, що вони відмовляються від сніданків та дотримуються безжирових дієт задля схуднення, що і призводить до згущення жовчі.

Урядовець підкреслила, що пропускати сніданок не варто, якщо ви худнете.Дослідження кажуть, що люди, які зазвичай не снідають, більш схильні набирати зайву вагу через те, що не можуть контролювати відчуття голоду. Звісно, відсутність сніданку може зменшити кількість калорій, спожитих протягом дня. Проте це не є ефективним та безпечним методом схуднення.

Зазначається, що без сніданку буде важче думати.

В середньому між вечерею та сніданком проходить 8-12 годин. Тому після пробудження мозок потребує підзарядки, щоб нормально функціонувати. Результати досліджень вказують, що саме поживний сніданок дозволяє стимулювати пам‘ять, концентрацію уваги та готовність навчатись. Особливо, це важливо для дітей та підлітків.

«Пам’ятайте, що снідати краще не пізніше ніж через 2 години після пробудження. Тому якщо ви вже давно активні, але ще не снідали – зробіть це прямо зараз!», – закликає Супрун.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.