дивись.info

Італія пригрозила накласти вето на подовження санкцій ЄС щодо Росії

Італія пригрозила накласти вето на подовження санкцій ЄС щодо Росії
Фото: Еспресо.TV

Міністр внутрішніх справ, віце-прем’єр Італії Маттео Сальвіні виступив за скасування санкцій ЄС щодо Росії до кінця року і пригрозив вето у разі їх подовження, повідомляє DW.

З такою заявою Сальвіні виступив під час візиту до Москви.

Він запевнив, що скористається всіма можливими засобами, аби переконати європейських партнерів зняти санкції, запроваджені у 2014 році через анексію Криму та агресію Росії на Сході України. Наприклад, правом вето.

«Вето – це крайній захід, але я нічого не виключаю… Італія найбільше постраждала від санкцій проти Росії», – заявив Сальвіні.

Глава італійського МВС також назвав «цілковито легітимною» ідею повернення Росії до складу Великої вісімки (G8) – неформального клубу розвинених демократій, з якого Москву вигнали у 2014 році.

Нагадаємо, 5 липня, Європейська рада продовжила економічні санкції стосовно Росії до 31 січня 2019 року. Рішення було прийнято одноголосно. Санкції охоплюють фінансовий, енергетичний і оборонний сектори, а також сферу товарів подвійного призначення.

У Раді акцентували увагу на тому, що продовження санкцій пов’язано з невиконанням Росією Мінських угод та триваючу агресію проти України.

18 червня, Євросоюз на рік продовжив санкції проти Росії за анексію Криму – до 23 червня 2019 року.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.