дивись.info

Освідчення на Говерлі: люди на візку вчетверте піднялися на вершину України (фото)

Освідчення на Говерлі: люди на візку вчетверте піднялися на вершину України (фото)

Нещодавно 35-річний Роман Безлюдний, який отримав інвалідність внаслідок автомобільної аварії 15 років тому, підкорив Говерлу. На найвищій точці України він освідчився своїй дівчині Вікторії.

Піднятися на гору Роман зумів завдяки спеціальному возику «жульєтці», команді VARTOVI та волонтерів з Чернігова.

«Я запропонував Vartovi здійснити мрію Романа – піднятися на Говерлу. Хлопцям сподобалася моя ідея і вони погодились без вагань. Пошукавши інформацію в Інтернеті, ми натрапили на публікації про Івана Маслюка – хлопця з інвалідністю, який вже підкорив Говерлу разом з ГО «On 3 wheels – Фонд здійснення мрій». Ми впевнилися, що це можливо. І організували похід для Романа. Втілювати мрії інших – це неймовірне задоволення», – розповів ініціатор та організатор походу Максим Пучин.

До сходження хлопця готували більше ніж півроку. Близько 20 осіб, друзі Романа та волонтери, допомагали хлопцеві здолати цю непросту дорогу.

«Сходження було складним. Штормове попередження, розмиті маршрути. У деяких місцях ми восьмеро тягнули Романа у «жульєтці», а інколи доводилося нести його на руках, піднімати на плечах. Люди, які нас зустрічали по дорозі, підтримували добрими словами, аплодували. А на самій горі близько 40 людей утворили живий коридор для нас. І на вершині Роман запропонував своїй дівчині вийти за нього заміж. Це було неймовірно, емоції переповнювали усіх учасників групи», – розповів один з організаторів походу Євген Семесько.

За словами Романа Безлюдного, на ідею піднятися на Говерлу його надихнув Максим Пучин та Вікторія, вони вже тривалий час допомагають хлопцеві проходити реабілітацію: «Вони – моя друга сім’я. Без них я б навіть не додумався ставити собі таку ціль».

«Дуже радісно, що нашу ініціативу підхоплюють і втілюють волонтери з інших регіонів. Ми готові ділитися досвідом і з радістю надаємо «жульєтку». Усі охочі теж можуть долучитись до нашої дружньої команди, стати волонтерами, учасниками, лідером походів, для того щоб здійснити ще більше мрій», – розповідає координатор проекту Сашко Луцик.

Нагадаємо, люди з інвалідністю мають змогу підкорювати гірські вершини за допомогою спеціального французького возика LaJoelette (жульєтка).

Торік команда On3wheels здійснила 12 походів для людей з інвалідністю у різні точки українських Карпат за допомогою жульєтки, зокрема підкорили Говерлу.

Усі охочі теж можуть долучитись до дружньої команди, стати волонтерами, учасниками, лідером походів, для того щоб здійснити ще більше мрій!

Стежити за проектом можна у Facebook. За детальною інформацією звертайтесь за телефонами: 0937293855 – Сашко Луцик.

Додамо, команда On3wheels у 2016 році здійснила унікальну велоподорож до Лісабону. Тоді разом з Іваном Маслюком, який живе з ДЦП, вони перетнули 12 країн. Іван самотужки подолав 5000 км за 100 днів на спеціальному триколісному велосипеді, на якому можна крутити педалі руками. Саме тому проект здійснення мрії отримав назву On3wheels (На трьох колесах). Хлопці не залишилися осторонь проблем людей з інвалідністю і приїхавши додому розпочали новий і унікальний для України проект La Joëlette – підкорення вершин людьми з інвалідністю, який успішно впроваджують другий рік поспіль.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.