дивись.info

Від початку сезону у Львові примусово демонтували 15 літніх майданчиків

Від початку сезону у Львові примусово демонтували 15 літніх майданчиків
Фото: ЛМР

З початку сезону у Львові встановлено 401 літній майданчик. З них 43 — діють без погоджених паспортів, тобто встановлені самовільно.

Як повідомили в КП «Адміністративно-технічне управління», власникам самовільно встановлених майданчиків пропонують демонтувати їх добровільно у визначений термін, проте якщо вони цього не зроблять, працівники КП «Адміністративно-технічного управління» здійснюють примусовий демонтаж.

Станом на сьогодні уже демонтовано 15 таких самовільно встановлених майданчиків.

Зокрема, як розповіли у відділі нагляду за станом благоустрою КП «Адміністративно-технічного управління», найбільше літніх майданчиків встановлено у Галицькому районі міста — 230 майданчиків, з них 24 встановлені самовільно. У Франківському районі встановлено 33 літніх майданчиків, з них 8 — самовільно. У Залізничному районі — 35, з них 10 — самовільно. В Личаківському районі — 25, з них 1 — самовільно. У Шевченківському районі встановлено 41 майданчик, у Сихівському — 37, і в цих двох районах не виявили самовільно встановлених майданчиків.

Нагадаємо, літні майданчики є сезонними об’єктами і функціонують з 1 квітня до 1 листопада. Порядок отримання дозволів на встановлення літніх майданчиків передбачений ухвалою Львівської міськради № 2452 від 05.03.2009. Демонтаж літніх майданчиків КП «Адміністративно-технічне управління» здійснює відповідно до ухвали Львівської міської ради № 1024 від 15.09.2016р.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.