дивись.info

Як у Львові реставрують балкони (фото)

Як у Львові реставрують балкони (фото)

У Львові на розі вулиць Зеленої, 6 та Шота Руставелі, 2 триває реставрація 12 балконів. 

Зокрема, сьогодні 23 липня, роботи по реставрації цих балконів оглянули начальниця управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко та представник підрядної організації, яка проводить тут роботи, інформує Дивись.info.

За словами Лілії Онищенко, до початку реставрації балкони на цих будинках були у жалюгідному стані і не реставрувалися від часу існування цих будинків, яким вже понад 100 років.

«Крім того, тут зупинка громадського транспорту і люди, коли стояли під тими балконами, особливо, коли ховалися від того дощу, завжди потерпали від того, що рано чи пізно балкон, чи його частина могла впасти», – зазначила Онищенко.

«Справді балкони потребували реставрації, звичайно, не всі в однаковій мірі, але потрібно було виконувати комплексну реставрацію, – каже Лілія Онищенко, – зараз проводить роботи фірма, із якою ми працювали раніше по гідроізоляції».

Очільниця управління охорони історичного середовище відзначила, що роботи тут виконані якісно та можна сказати, що 75% вже виконано.

Також вона наголосила на тому, що по реставрації балконів у цьому будинку управління мало велику проблему, оскільки потрібна була згода власників квартир, а деяких із них немає.

«Тому все ж краще, і ми надалі будемо співпрацювати із будинками, де створені ОСББ, тобто, де є голова і від нього можна буде отримати дозвіл та дофінансування», – заявила Онищенко.

За її словами, у Львові зараз є близько 40 балконів, які реставрують, а також ряд балконів, на які міська рада планує знайти виконавців.

Своєю чергою, директор підрядної організації ПП «Будремсервіс» Богдан Гавриляк розповів, що завершити роботи по реставрації цих балконів планують у вересні, вже відреставровано 6 балконів зі сторони вулиці Зеленої та 4 – в стадії завершення.

«Роботи складні. Ці балкони були в дуже поганому стані – балконна плита перегнила, більшість елементів огорожі балконів були втрачені, тому довелося виготовляти 50 нових балясин», – пояснив Богдан Гавриляк.

Додамо , на реставрацію даних балконів було виділено із міського бюджету Львова 596 тисяч гривень.

Читайте також: У Львові заборонять клаптикове фарбування фасадів будинків

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.