дивись.info

Український наплічник зібрав на Kickstarter майже 58 тисяч доларів

Український наплічник зібрав на Kickstarter майже 58 тисяч доларів

Кампанія українського рюкзака Pleatpack зібрала на Kickstarter за тиждень майже $58 тис. – у сім разів більше запланованої суми. 

Про це пише Новое Время.

Pleatpack – це міський рюкзак, розмір якого можна змінювати під потреби – від 6 до 27,6 л. Kickstarter-кампанія зібрала потрібну суму – $8,5 тис. – за сім годин.

Ідея проекту прийшла в голову засновникові, Дмитру Грядунову, коли після покупки подарунка дівчині він довго гуляв з великим і вже непотрібним рюкзаком. Грядунов подумав, щоб було б здорово знайти рюкзак, розміри якого можна адаптувати під ті речі, які є з собою.

Як водиться, не знайшов і придумав сам, хоча бекграунду в жодній зі сфер, пов’язаних зі стартапами, кампаніями на Kickstarter або виробництвом рюкзаків, у засновника Pleatpack не має. Іншого досвіду стартапів теж. За словами Грядунова, для нього це все було настільки ново, що він навіть не знав, що можна знайти кого-то, хто допоможе з запуском кампанії.

Проект створювався з січня 2017 року з партнером Дмитром Зайцем. Рюкзак буде вироблятися з вологозахищених матеріалів. Конструкція зручна для швидкого проходження огляду ручної поклажі в аеропорту, буде відділення для пляшки і заховані блискавки, зовнішній USB-роз’єм для зарядки, відділення для навушників і окулярів, приховані кишеньки, відділення для ноутбука з захистом від пошкоджень при падінні.

Виробництво планують запускати в Україні. Ще не визначилися з конкретною фабрикою, але, за словами Грядунова, є три підходящі.

Модель коштуватиме $170, але бекери на Kickstarter зможуть придбати її за $99.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.