дивись.info

Нацслужба здоров’я почала другу хвилю підписання договорів з медзакладами

Нацслужба здоров’я почала другу хвилю підписання договорів з медзакладами
Фото: luxnet.ua

Національна служба здоров’я України оголосила початок другої хвилі укладання договорів з закладами первинної медичної допомоги – там, де надають послуги сімейні лікарі, терапевти та педіатри.

Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбук в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

«Підписання договорів зі Службою – можливість поліпшити якість обслуговування пацієнтів та оплату для медиків. Отримувати фінансування за принципом «гроші за пацієнтом» медзаклад може лише після того, як підпише договори з НСЗУ, а отже відповідатиме всім вимогам Служби здоров’я», – написала Супрун.

Зазначається, що у липні 160 медзакладів, які уклали договори з НСЗУ, отримали перші кошти.

«Добре проілюструє приклад Центру первинної медико-санітарної допомоги в Червонограді. Заклад, який є одним із чемпіонів змін, куди пішло найбільше коштів від НСЗУ. Якщо минулого місяця вони отримали 1,7 мільйона гривень, то з роботою нового принципу оплати – майже 3 мільйони гривень», – зазначила міністр.

За її словами, це результат роботи колективу Центру і місцевої влади, які першими готувалися до змін та першими почали впроваджувати їх в життя.

Крім того, на сьогодні вже понад 60% лікарів медзакладу набрали максимальну кількість пацієнтів. Керівництво вирішило надати їм 100% премії. Щоби мотивувати всіх лікарів, в медзакладі обрали модель оплати праці, за якою кожен отримуватиме премію в залежності від кількості підписаних декларацій і раннього виявлення важких хвороб.

Щоб увійти в другу хвилю, Супрун зазначила, що медзаклади первинної медичної допомоги мають подати усі необхідні документив електронному вигляді до 3 серпня.

Вже 15 серпня стане відомо, хто з них вже з жовтня перейде на оплати за медичні послуги від Нацслужби здоров‘я.

Перед поданням документів НСЗУ радить медзакладам додатково перевірити термін дії ліцензії на медичну практику, наявність електронного цифрового підпису і рахунку у банку.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.