дивись.info

УГКЦ заявила, що святкуватиме Хрещення Русі-України разом із православними конфесіями

УГКЦ заявила, що святкуватиме Хрещення Русі-України разом із православними конфесіями
Фото: департамент інформації УГКЦ

Хоча древня традиція велить нам святкувати Хрещення Русі-України 14 серпня, проте 28 липня ми єднатимемося у цьому святкуванні з Українською Державою, оскільки це державне свято, а також із нашими православними братами.

Про це заявив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав в інтерв’ю з нагоди 1030-річчя Хрещення Русі-України, пише департамент інформації УГКЦ.

Блаженніший Святослав відзначив, що в період цих державних святкувань УКГЦ ніколи не організовували в Києві своїх акцій для того, аби не бути «антитезою» до наших православних братів.

«Ми завжди намагалися цим святкуванням підкреслювати не те, що нас роз’єднує, а те, що єднає. А єднає нас саме це Хрещення, яке ми власне святкуємо», – додав предстоятель.

«Бажаю, аби наше християнство не було номінальним чи формальним, коли ми щось святкуємо, а щоб ми були християнами у нашому щоденному житті і нашою вірою в Бога керувалися тоді, коли ухвалюємо необхідні державні чи особисті рішення», – додав духовний лідер греко-католиків

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.