дивись.info

Половина автомобілів патрульної поліції Львова у неробочому стані

Половина автомобілів патрульної поліції Львова у неробочому стані
Фото: Укрінформ

В управлінні патрульної поліції у Львівській області з 92 автомобілів у неробочому стані перебуває і не експлуатується 47 авто, в тому числі 43 патрульні автомобілі.

Про це повідомляють «Наші гроші» з посиланням на звіт Рахункової палати.

Зазначається, що звіт про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів, виділених на забезпечення діяльності підрозділів, установ та закладів Національної поліції України проводився з 7 грудня 2017 року по 1 березня 2018 року.

За час аудиту у Львівській області за участі патрульних автомобілів було скоєно сім ДТП, при цьому за чотирма з них факти ДТП не були зафіксовані.

«У результаті службові розслідування не проводилися, винні у скоєнні ДТП не встановлені. За трьома випадками пошкодження автомобілів строки накладення адміністративних стягнень на момент розгляду справ закінчилися. Як наслідок, автомобілі перебувають у неробочому стані, вартість відновних робіт трьох із них становить 538,7 тис. грн, вартість інших не встановлена», – йдеться у звіті.

Загалом встановлено, що по управліннях Нацполіції в зазначених областях у наявності 1876 автомобілів, більшість з яких отримані у 2015–2016 роках, з них 1196 – це Toyota Prius. На час аудиту кожна п’ята машина не експлуатувалася. 313 автомобілів не використовувались через пошкодження отримані внаслідок ДТП, а 79 – через технічну несправність.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.