дивись.info

В Україні відновлюють процес присвоєння зірок готелям

В Україні відновлюють процес присвоєння зірок готелям
Фото: ілюстративне

Кабмін підтримав рішення щодо реалізації Порядку встановлення категорій готелям та іншим об’єктам, які надають послуги з тимчасового розміщення (проживання).

Про повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

«26 липня Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Мінекономрозвитку щодо реалізації Порядку встановлення категорій готелям та іншим об’єктам, які надають послуги з тимчасового розміщення (проживання)», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що ухвалені зміни дозволять акредитованим органам проводити сертифікацію та оцінку відповідності роботи готелів критеріям якості послуг та сервісу для подальшого присвоєнням категорії від 1 до 5 зірок.

«Оцінювання готелів на відповідність вимогам державних стандартів відтепер буде проводитися органами сертифікації, які акредитовані Національним агентством з акредитації України», – наголошують у МЕРТ.

Наявність сертифікатів у готелів допоможе споживачам краще орієнтуватися під час вибору свого розміщення, відтак сприятиме підвищенню добросовісної конкуренції на ринку туристичних послуг та поліпшенню якості туристичного обслуговування споживачів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.