дивись.info

У Львові примусово демонтували вже 20 літніх майданчиків

У Львові примусово демонтували вже 20 літніх майданчиків
Фото: ілюстративне. Джерело: Zaxid.net

У Львові від початку сезону демонтували 20 самовільно встановлених літніх майданчиків.

Як повідомили в КП «Адміністративно-технічне управління», із початку сезону у Львові демонтували 20 самовільно встановлених літніх майданчиків — тобто таких, які діють без погоджених паспортів.

Загалом в місті функціонує понад 400 літніх майданчиків.

«Вчора наші працівники спільно з представником районної адміністрації демонтували 5 самовільно встановлених відкритих літніх майданчиків у Франківському районі міста. Загалом від початку року в місті демонтовано уже 20 таких майданчиків», — зазначили в КП «Адміністративно-технічне управління».

Демонтажу підлягають самовільно встановлені відкриті літні майданчики, майданчики, термін дії паспортів на розміщення або термін дії договорів на оренду конструктивних елементів благоустрою яких закінчився, а також ті, паспорт на встановлення яких скасовано.

Також за порушення правил благоустрою, відповідно до статті 152 Кодексу про адміністративні правопорушення, КП «Адміністративно-технічне управління» складає протоколи про адміністративні правопорушення. Це передбачає накладення штрафів, у розмірі від 800 до 1700 грн.

Нагадаємо, КП «Адміністративно-технічне управління» здійснює примусовий демонтаж відкритих літніх майданчиків за попереднім погодженням постійною комісією архітектури, містобудування та охорони історичного середовища, та відповідно до ухвали Львівської міської ради № 1024 від 15.09.2016р. «Про внесення змін до ухвали міської ради від 05.03.2009 р. № 2452 «Про затвердження Порядку отримання дозволів на встановлення відкритих літніх майданчиків у м. Львові біля об’єктів ресторанного господарства для здійснення підприємницької діяльності».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.